Usługi dietetyczne online

Polski Portal Żywieniowy jedzdobrze.pl podjął przygotowania do wprowadzenia na rynek usług dietetycznych online dla wszystkich osób, które chcą wprowadzić zdrowe zmiany w swoim odżywianiu. Proponujemy innowacyjne podejście, które skupia się nie tylko na spadku masy ciała i odpowiedniej kaloryczności posiłków, ale także na aspekcie psychologicznym, niezwykle ważnym, a jednak często pomijanym.

Bezpłatny program online DrDietman to bardzo wygodne narzędzie, które zawiera wiele przydatnych wskazówek, tabel i analiz. Poprzez nasz program można również nawiązać kontakt z dietetykiem, który będzie wspierał Cię we wszystkich działaniach.

Jak to działa?

Jeśli chcesz skorzystać z usług dietetycznych za pośrednictwem programu DrDietman, pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest spisanie swojego tygodniowego menu. Zapisuj skrupulatnie swoje codzienne posiłki (wielkości poszczególnych produktów na posiłek i pory posiłków), a następnie prześlij je dietetykowi (z którym podjąłeś uprzednio współpracę*). Otrzymasz od niego szczegółową analizę swojego dotychczasowego sposobu odżywiania, która może rzucić jaśniejsze światło na aspekty, które należy zmienić. 

Wiadomo jednak, że początki bywają trudne. Nie ma w tym nic złego, w końcu dopiero uczysz się zdrowego, świadomego odżywania. Dlatego po 4 tygodniach ponownie spisz swój jadłospis z ostatniego tygodnia i prześlij go dietetykowi, aby otrzymać od niego kolejną porcję wskazówek.

Odchudzanie bez restrykcyjnej diety

Nie jesteśmy typową poradnią żywieniową. Nie ułożymy Ci drastycznego planu posiłków, którego na dłuższą metę nie da się przestrzegać. Chcemy nauczyć Cię psychologii jedzenia, która pozwoli Ci już zawsze zdrowo się odżywiać, jedząc tak naprawdę to, na co masz ochotę. Być może brzmi to nierealnie, ale właśnie taka droga jest najlepsza do uzyskania pięknej sylwetki i ogólnego zdrowia organizmu. Z nami nauczysz się czerpać przyjemność ze zdrowego jedzenia. Stanie się to Twoją rutyną i naturalnym odruchem, a nie codziennym przykrym obowiązkiem. Nie będziesz odliczać dni do zakończenia diety i powrotu do „normalnego” jedzenia. To normalne jedzenie będzie Twoją dietą.

❗ Poniżej szczegółowe ujęcie proponowanych przez nas usług 👇